Altyapı takımlarımız kupalarına kavuştuAltyapı takımlarımız kupalarına kavuştu

2019-2020 sezonunda oynanan müsabakalar sonunda Trabzon Şampiyonu olan Hekimoğlu Trabzon FK U14, U15 ve U16 takımlarının kupaları kulübümüze takdim edildi. Geçtiğimiz sezon pandemiden dolayı hem ligler oynanmamış hem de 2019-2020 sezonunun kupaları verilememişti. Ayrıca yine pandemi dolayısı ile Türkiye Şampiyonası da oynanamamıştı.

Altyapı Sorumlu Antrenörümüz Serdar Şahin yaptığı açıklamada, 2019-2020 sezonunda göreve geldiklerini ifade ederek, “Trabzon’da yerel ligde mücadelemiz sonunda tüm kategorilerde başarılı olduk. U14, U15 ve U16 liglerinde şampiyon olup, kulübümüzü Türkiye Şampiyonası’nda temsil etme hakkı kazandık. Fakat Covid-19 nedeni ile Türkiye Şampiyonası oynanamadı” dedi.

Hekimoğlu Trabzon FK olarak öncelikli görevlerinin A Takımımıza ve Trabzon futboluna oyuncu yetiştirmek olduğunu da söyleyen Şahin şu ifadeleri kullandı: “Bunun için de çalışmalarımızı planlı ve sistemli bir şekilde sürdürüyoruz. Bu doğrultuda bizden desteğini esirgemeyen ve Altyapımıza büyük önem veren Başkanımız Celil Hekimoğlu’na teşekkür ederiz”