Burhan Eşer ile sözleşme imzaladıkBurhan Eşer ile sözleşme imzaladık

Takımımız Süper Lig’de birçok takımda başarılı bir şekilde forma giyen ve son olarak Akhisarspor’da oynayan tecrübeli oyuncu Burhan Eşer ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Tesislerimizde Genel Sekreterimiz Hakan Sağlam’ın katılımı ile yapılan imza töreninde tecrübeli oyuncu Burhan Eşer, kendisini 2 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Genel Sekreterimiz Hakan Sağlam, bu sezon hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade ederek, “Biz de bu hedef doğrultusunda kaliteli oyuncuları kadromuza katıyoruz. Burhan Eşer’in de ne kadar kaliteli olduğunu söylemeye gerek yok. Kulübümüze en iyi şekilde katkı yapacaktır” dedi.

Kulübümüzde 2 yıllık sözleşme imzalayan başarılı orta saha oyuncusu Burhan Eşer ise, “Hedefi şampiyonluk olan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sezon takımımızın şampiyonluğu için elimden geleni yapacağım. Takım arkadaşlarımızda birlikte hak ettiğimiz lig olan bir üst lige çıkmak için tüm gücümüzü ortaya koyacağız” ifadelerini kullandı.