Bütün oyuncularımıza güveniyorumBütün oyuncularımıza güveniyorum

Teknik Direktörümüz Bayram Toysal, takımımızın genel durumu ile ilgili olarak medya merkezimize değerlendirmelerde bulundu


Teknik Direktörümüz Bayram Toysal, takımımızın genel durumu ile ilgili olarak medya merkezimize değerlendirmelerde bulundu. Geride kalan yakın zamanda yoğun bir maç takviminden çıktıklarını ifade eden Toysal, “Bu süreçte oyuncularım; sahada ve antrenmanda mücadeleyi, saha dışında da gereken özveriyi gösterdiler” dedi.


Sezonun bitmesine 4 lig maçı ve sonrasında Play-Off müsabakaları olduğunu da kaydeden Teknik Direktörümüz Bayram Toysal, “Geldiğimiz günden bu yana, tüm oyuncularımızla sahada yapmak istediklerimizle alakalı, teoride ve pratikte çalışmalar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Geride kalan dönemde, az süre verdiğimiz oyuncularımıza kalan maçlarımızda daha fazla oynama şansı vererek maç temposu kazandıracağız. Play-Off’lar öncesi tüm takıma oyun mantalitesini daha eksiksiz yerleştirmek amacındayız” şeklinde konuştu.

“Kadromuzda bulunan tüm oyuncular bizim için değerli ve hepsine çok güveniyorum” diyen Toysal şu ifadeleri kullandı: “Biliyorum ki kime forma verirsem, oyun disiplinini elden bırakmadan sahada en iyisi olması için sonuna kadar mücadele edecektir. Play-Off sürecini de göz önünde bulundurursak yine çok yoğun bir döneme gireceğiz. İlk olarak kalan 4 maçımızı kazanmak istiyoruz. Devamında oynayacağımız Play-Off’lardan ise şampiyonluk hedefimize ulaşarak, başta Başkanımız Celil Hekimoğlu ve yönetim kurulu olmak üzere, geldiğimizden beri bize destek olan herkesle beraber bu mutluluğu yaşamak, en büyük arzumuz”