Cihat ve Azat ile sözleşme imzaladıkCihat ve Azat ile sözleşme imzaladık

Kulübümüzün altyapısı ilk meyvelerini vermeye başladı. Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübümüz, altyapımızdan yetişen genç orta saha oyuncusu Cihat Çakmak’ı A takım kadrosuna kattı. 19 yaşındaki futbolcumuz Cihat Çakmak 3 yıllık sözleşmeye imza attı. Kulübümüz ayrıca Trabzonspor altyapısından yetişen kaleci Azat Kuckar’ı da transfer etti. Altyapı sorumlumuz Doç. Dr. Akın Çelik’in katılımı ile tesislerimizde yapılan imza töreninde Cihat Çakmak ve Azat Kuckar kendilerini 3 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attılar. 

İmza töreninde konuşan Altyapı sorumlumuz Doç. Dr. Akın Çelik, “Hekimoğlu Trabzon FK olarak altyapıya büyük önem veriyoruz. Amacımız hem bölge takımlarına hem Trabzonspor’a hem de Türk futboluna genç ve kaliteli isimler kazandırmak. İlerleyen yıllarda Hekimoğlu Trabzon altyapısından yetişen birçok oyuncuyu liglerimizde göreceksiniz. Çünkü altyapımızda potansiyeli yüksek çok kaliteli oyuncularımız var. Bunlardan birisi olan Cihat’ı A takım kadromuza kattık. Altyapıdan oyuncularımızı ilerleyen zamanlarda kadromuza katmaya devam edeceğiz. Ayrıca Trabzonspor altyapısından yetişen genç kalecimiz Azat’ı da transfer ettik. Bu iki oyuncu uzun yıllar kulübümüze hizmet edeceklerdir” dedi.

Altyapımızdan A takım kadromuza katılan Cihat Çakmak ise, “A takıma çıktığım için çok mutluyum. Burada kaliteli abilerim var. Ben de elimden geleni yapacağım. Kendimi göstereceğim ve uzun yıllar kulübümüze hizmet edeceğim” ifadelerini kullandı. Trabzonspor’dan kadromuza katılan Azat Kuckar ise, “Hekimoğlu Trabzon FK’ya geldiğim için mutluyum. Başarılı olacağım. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.