"Daha iyi olacağız""Daha iyi olacağız"

Teknik Direktörümüz Bahaddin Güneş, 4-2 galip geldiğimiz Etimesgut Belediyespor maçı sonrası medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Etimesgut Belediyespor maçına iyi başladıklarını ifade eden Güneş, “İlk yarım saatlik bölümünde oyunun kontrolü bizdeydi. Belki de topla oynama olarak Yüzde 90’a 10 üstündük” dedi.

Sonraki bölümde 3-0 öne geçtiklerini de söyleyen Güneş, "Karşılaşmada 3-0 öne geçtik. İkinci yarı rakibin üzerime geleceğini ve uzun toplarla bizi rahatsız edeceğini biliyorduk. Biz de Halil İbrahim’i oyuna alarak hamle yaptık. Kenar oyuncularımızın hızlı oluşu, orta sahamızın da çabuk düşünmesi ile farka gidebilirdik. Ama kadromuz genç olduğu için son 30 dakika oyunu tutmakta zorlandık” ifadelerini kullandı. 

İlk maç olmasına rağmen genel anlamda takımdan memnun olduğunu da dile getiren Güneş şu ifadeleri kullandı: “Önümüzdeki haftalarda bu takım daha iyi olacak. Hataları aza indirdiğimiz zaman daha iyi sonuçların da geleceğini düşünüyorum. Camiamıza 3 puan kazandırdığımız için mutluyuz. Bu galibiyette teknik ekip, oyuncuların ve herkesin emeği var. Yarından artık İnegölspor maçı için hazırlanacağız”