Hekimoğlu Trabzon FK’da hedef bitmezHekimoğlu Trabzon FK’da hedef bitmez


Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu, Erzurum kampımızda medya merkezimize açıklamalarda bulundu

Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübümüzün Başkanvekili Suat Hekimoğlu, takımımızın kamp yaptığı Erzurum’da medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Bu sezon takımın kadrosunda gençleşmeye gidildiğini ifade eden Başkanvekilimiz Suat Hekimoğlu şu ifadeleri kullandı: “Geçen sezon yaş ortalamamız 28’di. Bu sezon 23’e düşürdük. Çok genç bir kadro kurduk. Çok dinamik, genç, pırıl pırıl evlatlarımızı kulübümüze kazandırdık. İnşallah başarılı olacağız. Hekimoğlu Trabzon FK’da hedef bitmez. Şampiyonluğun en büyük adayı yine biziz. En kötü ihtimal olarak Play-Off’tan çıkmaya çalışacağız. Hedefimiz bu”

“Hekimoğlu Trabzon FK, Türk sporuna sporcular kazandırmaya uğraşan bir kulüp. Bu sezon Trabzonspor’dan genç oyuncular aldık. Sağolsunlar Trabzonspor’da bize çok büyük destek oluyor. Onlara da teşekkür etmek istiyorum. Bu aldığımız oyuncuları oynatıp Trabzonspor’a kazandırmak istiyoruz. Onların da biz de oynayan oyuncularını görmelerini istiyoruz. Bu yıl böyle bir yapılanmaya gittik. Gençleştik. Güzel işler olacak inşallah sezon sonunda”

“Bizim takım hep kolej havasındadır. Biz bu kulübü 3.Lig’den aldığımızdan beri hep bir kolej havası vardır. Onun nedenini de bizim yönetimsel yapımızla alakalı olduğunu düşünüyorum. Biz sporcuları ve insanları seviyoruz. Sporcularımızın hem ülkeye şerefli namuslu insanlar olarak yetiştirmek hem de onları futbol gelişimi olarak Türk sporuna kazandırmak isteyen bir yapı olduğumuz için bizim yönetim kurulumuzda, başkanımızda ve ben de, dolayısı ile çocuklara da bu yansıyor. Kolej havasında ne yaptığını iyi bilen bir ekibimiz var. Teknik Kadromuz Bahaddin hocamız ve yardımcıları onlarda harika insanlar. Futbolcularımızın hepsi iyi niyetli. Biraz da yönetim ve kolej havasındaki sporcularımızla birleşince mükemmel bir ortam ortaya çıkıyor. İnşallah bu lige de yansıyacak”

“5 Eylül’de Etimesgut maçıyla lige başlayacağız. İnşallah kazanıp lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Hedefimiz şampiyon olmak. Biz şampiyon olmak istiyoruz. Bunun için de sonuna kadar zorlayacağız. Yeni sezon tüm futbol camiasına hayırlı olsun. İnşallah kazasız belasız bu sezonu atlatacağız.”