HEKİMOĞLU TRABZON’DAN BAL TAKIMLARINA OYUNCU DESTEĞİHEKİMOĞLU TRABZON’DAN BAL TAKIMLARINA OYUNCU DESTEĞİ

HEKİMOĞLU TRABZON’DAN

BAL TAKIMLARINA OYUNCU DESTEĞİ

 

Kulübümüzün altyapısında bulunan 16 oyuncu BAL Ligi takımlarına kiralandı. Ayrıca kulübümüzün altyapısından yetişen ve profesyonel imza atan Mert Miraç Altıntaş ve Cihat Çakmak da Bölgemizin 3.Lig ekibi Yomraspor’da kiralık olarak forma giyiyor.

 

Kulübümüzün Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlusu Akın Çelik, Altyapı çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladıklarını ifade etti. Bu sezon başta BAL Ligi takımları olmak üzere 3.Lig takımlarına da Altyapıdan oyuncu verdiklerini ifade eden Çelik, “Altyapımızdan yetişen 18 oyuncumuzu 3.Lig ve BAL Ligi takımlarına kiralık olarak gönderdik. Bu oyuncularımızı hem Bölgemizin takımlarına destek amaçlı hem de kendilerini geliştirmeleri için kiralık olarak gönderdik” dedi.

 

Kulübümüzün profesyonel oyuncuları Cihat Çakmak ve Mert Miraç Altıntaş’ın 3.Lig ekibi Yomraspor’da kiralık forma giydiğini söyleyen Çelik, “Yunus Emre Birinci, Eray Mandıralı, Emre Aksu, Doğukan Bülbül, Barış Küçük ve Mahmut Emre Özdemir’i Tonya Doğanspor’a kiraladık. Yine Miraç Kocaman, Hakkı Can Şafak, Murat Ünlüer ile Efe Anıl Selcik de Çarşıbaşı Belediyespor’a kiralık verdiğimiz oyuncular. Oğuzhan Şener, Yasin Dölekli Akçaabat Sebatspor, Emirkan Aydın, Samet Onur Cinemre Erdoğduspor, Eren Makul Bahçecikspor ve Yusuf Altınışık da Bolvadin Belediyespor’a kiralandı” ifadelerini kullandı.