Ortahisar Yavuz Selim de sona doğruOrtahisar Yavuz Selim de sona doğru

Hekimoğlu Trabzon FK’müzün 2020-2021 sezonunda maçlarını oynayacağı Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nda çalışmalarda sona gelindi. 1000 kişilik tribün inşaatı tamamlanan stadın geri kalan eksiklerinin ise ligin 2’nci haftası oynayacağımız Amed SF maçına kadar bitirilmeye çalışılacak.

Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nın çalışmaları ve genel durumu hakkında bilgi veren taraftardan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Melih Hekimoğlu, “Hekimoğlu Trabzon FK olarak artık yeni stadımıza kavuşmaya çok yakınız. Geçen sezon maçlarımızı Vakfıkebir’de oynadık. Bizi orda yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve tüm Vakfıkebirlilere teşekkür ederiz” dedi.

Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nın çalışmalarında artık sona gelindiğini de ifade eden Melih Hekimoğlu, “Stadın yüzde 95’i tamamlandı. Artık son rötuşlar yapılıyor. Ligin ikinci haftasında Amed SF ile oynayacağımız maça kadar yetişeceğini düşünüyoruz. Ama yetişmezse sonraki maça kadar yetişecektir” ifadelerini kullandı.

Kombine bilet ile ilgili tüm hazırlıkları yaptıklarını da söyleyen Melih Hekimoğlu, “Fakat TFF, maçların seyircisiz oynanması yönünde karar aldı. Biz de bu nedenle kombine satışına başlayamadık. İnşallah pandemi son bulur ve en kısa zamanda seyircili maçlar oynarız. O zaman biz de kombine satışlarımızı yapacağız” şeklinde konuştu.

Takımımız hakkında da konuşan Melih Hekimoğlu şu ifadeleri kullandı: “Bu sezon hedefimiz şampiyonluk. Stadımız yeni, takımımız yeni. İnşallah bu yeni stadımızda sezon sonu hep birlikte şampiyonluğu kutlayacağız. Bu konuda takımımıza güveniyoruz. Güçlü bir kadro kurduk. Bunun da meyvelerini lig başlayınca toplamaya başlayacağız”