Şampiyonluk yolunda taraftarımızın desteğine ihtiyacımız varŞampiyonluk yolunda taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var

Takımımızın 27 Kasım Cumartesi günü Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nda karşılaşacağı Çorum FK maçı öncesi Başkanımız Celil Hekimoğlu’ndan taraftarlarımıza yeni tribün ve ücretsiz bilet müjdesi geldi. Medya merkezimize açıklamalarda bulunan Başkanımız Celil Hekimoğlu, “Maraton Tribününün inşaatı bitti. Yeni koltukları takıldı. Çorum FK maçı ile birlikte taraftarlarımız yeni tribünlerden de maçlarımızı izleyebilecek. Çorum maçında ilk kez seyirci alacağımız yeni tribünler taraftarlarımıza ücretsiz olacak” dedi.

Şampiyonluk yolunda taraftarlarımızın desteğine ihtiyacı olduğunu da kaydeden Başkanımız Celil Hekimoğlu, “Ligde iyi bir ivme yakaladık. Zirvede yürüyüşümüz devam ediyor. Bizim için her maçımız önemli ve zor geçecek. Bu nedenle özellikle Çorum FK ile Cumartesi günü oynayacağımız karşılaşmada taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Taraftarlarımızı yeni yapılan maraton tribününe ücretsiz alacağız. Tüm taraftarlarımızı Cumartesi günü Ortahisar Yavuz Selim Stadı’na, takımımıza desteğe bekliyoruz” ifadelerini kullandı.