Sportif Direktörümüz Yakup Ateş, Erzurum kampımızda medya merkezimize açıklamalarda bulunduSportif Direktörümüz Yakup Ateş, Erzurum kampımızda medya merkezimize açıklamalarda bulundu

Kulübümüzün Sportif Direktörü Yakup Ateş takımımızın kamp yaptığı Erzurum’da medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Hedefleri olan bir kulüpte görev yaptığı için mutlu olduğunu ifade eden Ateş şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle beni böyle hedefleri büyük bir kulübe Hekimoğlu Trabzon futbol kulübüne layık gören başkanımız Celil Hekimoğlu ve yönetime teşekkür ederek başlamak istiyorum. Gerek tesisleşme, gerek altyapısı gerekse de vizyonuyla ve kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir kulüpte çalışmak, Trabzon gibi futbol şehrinde çalışmak benim adıma mutluluk verici”

“Yaş ortalaması yüksek bir takımdan genç dinamik yaş ortalaması düşük bir takıma geçiş yaptık. Yaş ortalamasını 28’lerden 23’e düşürdük. Tabi kadromuza kattığımız isimler birbirinden kaliteli ve kıymetli oyuncular. Giden oyuncuları aratmayacaklar. Hekimoğlu Trabzon’un her zaman hedefi zirvedir. İnşallah biz de bu sezon zirveye çıkmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

“Birinci ve ikinci etap çalışmalarımızı en iyi şekilde kendi tesislerimizde iyi bir çalışma yaptık. Adaptasyon sürecini atlattık. Daha sonra Erzurum’da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başkanımız ve yönetimimiz sürpriz ziyareti ile müthiş bir aile ortamı sağlandı. Kamp çalışmalarımızda oyuncularımızın oldukça istekli olması bizleri umutlandırıyor. Birlikteliği de sağlamış olduk. Ligde zorlu bir gruba düştük. Bunun için çok çalışıyoruz. Bize güvenenleri inşallah mahçup etmeyeceğiz”

“Şehrimizin abisi Trabzonspor’dan aldığımız 3 tane birbirinden değerli ve kaliteli oyuncu var. Hem oyuncularımızın gelişimini sağlamak hem de Trabzonspor’a daha güçlü dönmeleri adına taraftarlarımızdan detsek bekliyoruz. Trabzon şehrinden bizleri desteklemeleri adına da destek bekliyoruz. 5 Eylül’de Etimesgut maçımız var. Bu maça kadar hazırlıklarımızı tamamlayacağız. İnşallah iyi bir başlangıç yapacağız ve iyi bir seri yakalayarak zirve yürüyüşümüzü başlatacağız.”