Teknik Direktörümüz Bahaddin Güneş medya merkezimize açıklamalarda bulunduTeknik Direktörümüz Bahaddin Güneş medya merkezimize açıklamalarda bulundu

Teknik Direktörümüz Bahaddin Güneş takımımızın kamp yaptığı Erzurum’da medya merkezimize açıklamalarda bulundu. Kampımızı değerlendiren yapan Güneş, şu ifadeleri kullandı: “Özellikle ülkemizdeki yangın ve sel gibi doğal afetlerden vefat eden vatandaşlarımıza başsağlığı diliyorum. Zarar gören vatandaşlarımıza da geçmiş olsun diliyorum”


“Öncelikle Başkanımız Celil Hekimoğlu ve yönetimimize bu güzel imkanları verdiği için teşekkür ediyorum. Kamp ortamımız ve çalıştığımız ortam çok güzel. 27 kişilik bir kadromuz var. Adaptasyon sürecinden sonra Erzurum’a geldik. Burada takımı şekillendirip, maçların başlayacağı 5 Eylül’e kadar hazır olmak  için Erzurum’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda da eksiklerimizi görüp, doğru yolda ilerliyoruz”

“2 yıldır başarılı olan bir takım var. Geçmişte Play-Off’larda haksızlığa uğramış bir takım var. Ama biz geçmişe takılı kalmayacağız. Biz önümüze bakıp bu yıl neler yapacağımızın mücadelesini vereceğiz. Genç bir takıma sahibiz. Yaş ortalamamız 23. takım olgusunda daha çok çalışarak. Lige kadar hazır olacağız”

“Takımımızda genç ve kaliteli oyuncular var. Bu da zaten Trabzon’un mayasında var. Bir Yusuf Yazıcı örneği var. Bizim de takımımızda bu tarz oyuncular var. Ama biz onları çalıştırarak, geliştirerek onlara abilik, babalık, hocalık yaparak onların gelişimine ışık tutacağız. Onların da istekleri ve arzuları onları bir yere getirecek. Tabiki çalışmadan olmuyor. Hep birlikte çalışacağız. Bu oyuncuları hem Trabzon hem de Türk futboluna kazandıracağız”