Teknik Direktörümüz Bayram Toysal ile sözleşme imzaladıkTeknik Direktörümüz Bayram Toysal ile sözleşme imzaladık

Başkanımız Celil Hekimoğlu ve Başkan Vekilimiz Suat Hekimoğlu’nun katılımı ile bugün gerçekleştirilen imza töreninde yeni Teknik Direktörümüz Bayram Toysal ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladık.

Tesislerimizde yapılan imza töreninde konuşan Başkanımız Celil Hekimoğlu, “Bu yıl şampiyonluk parolası ile çıktığımız bir sezonda bazı şanssızlıklar yaşadık. Maalesef ligde Manisa FK arayı puan olarak açmış durumda. Bizim açımızdan ligi ilk sırada bitirmemiz artık çok zor gibi. Biz tabiki yarışı bırakmayacağız. Play-Off şansımız yüksek. Ligi ilk 5 içinde bitirmek istiyoruz. Ama hedefimiz ligi 2.sırada bitirip, Play-Off’ta şampiyon olup 1.lige çıkma hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bizim kulübe yakışan da budur”

“Geçmiş dönemde bizimle çalışan teknik direktör istifa etti ve başka bir kulübe geçti. O defteri biz kapattık. Konuşmak istemiyoruz. Bayram hoca ile yeni bir sayfa açıyoruz. Bayram hoca gibi çok deneyimli, kaliteli hem kişilik hem de başarılı bir arkadaşımızı kulübümüze kazandırıyoruz. İnşallah Bayram hocamla birlikte kupayı almak bize nasip olacak”

Başkan Vekilimiz Suat Hekimoğlu da imza töreninde şu ifadeleri kullandı: “Bayram hocam ve ekibine başarılar diliyorum. Vizyonu olan bir kardeşimiz. Ekibi pırıl pırıl. Kendisi de öyle. Biz de başarıya aç bir kulübüz. İnşallah Play-Off’tan çıkartarak bu takımı layık olduğu yere getireceğine ben inanıyoruz. Siz de inanın. Bu takım şampiyon olacak”

Teknik direktörümüz Bayram Toysal ise şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle şahsım ve ekibim adına hepinize teşekkür ediyorum. Çok önemli bir camiaya geldik. Bunun bilincindeyiz. Beklentilerin farkındayız. Sayın başkanımızla görüşme esnasında fikirlerimizin uyuştuğunu gördük. Hedef anlamında bizi buraya çeken birçok noktada aynı doğrultuda birleştik. Bugün itibari ile de inşallah görevimize başlamış olacağız” 

“Başkanımızın da söylediği gibi bu ligde hedefler bitmez. Manisa FK pozisyon olarak çok iyi durumda ama biz hedefimizi sonuna kadar kovalayacağız. Sonuçta futbol sahada oynanıyor. Biz kazandıkça rakibimizin de kaybetmesini bekleyeceğiz. Sezon sonuna kadar herkesin desteği ile futbolcu kardeşlerimizle birlikte, sahada yapılması gerekli olan, saha içi organizasyonları düzgün şekilde, sizin de dışarıda keyif alabileceği bir ortamın içerisinde kendimizi görüyoruz. Bu ailenin bir ferdi olmaktan ekibim adına gurur duyuyorum. Bu fırsatı bize verdiğiniz için de teşekkür ediyoruz”

Teknik Direktörümüz Bayram Toysal’ın ekibinde ise şu isimler yer alıyor:

Recep Asıl (Yardımcı antrenör), Nuri Ökten (Yardımcı antrenör), Oktay Çabuk (Fitnes ve Atletik Antrenörü), Şenol Karagöl (Kaleci antrenörü), Hüseyin Koç (Analiz)