Trabzon Doğanspor’da Başkan Mehmet Alemdağ olduTrabzon Doğanspor’da Başkan Mehmet Alemdağ oldu


Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de U19 takımımız ve Altyapı oyuncularımızdan oluşan kadrosu ile mücadele edecek olan Trabzon Doğanspor’da Olağan Genel Kurul yapıldı. Yapılan Genel Kurul sonrası Başkanlığa Mehmet Alemdağ seçildi.


Trabzon Doğanspor’un yönetimi ise şu şekilde oluştu; Başkan Mehmet Alemdağ, Başkan Yardımcısı Temel Aydoğdu, Başkan Yardımcısı ve Sağlık İşleri Sorumlusu İlke Onur Kazaz, Başkan Yardımcısı Tolgahan Bayram, Futbol Şube Sorumlusu Sıtkı Akfırat, Genel Sekreter Hasan Aydın, Mali İşler Sorumlusu Ömer Faruk Adıgüzel, Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlusu Muhammet Enes Baş, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Atakan Kadıoğlu.

Başkan Mehmet Alemdağ 
1979 Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladı.  Karadeniz Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü mezunudur. Uzun yıllar profesyonel olarak basketbol oynadı. Sonrasında Trabzonspor Basketbol Kulübü’nde idarecilik yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


trabzondoganspor kullanıcı isimli twitter, facebook ve instagram hesaplarımızdan takımımızla ilgili bilgi ve haberleri takip edebilirsiniz