Trabzonspor’un genç yıldızı Hakan Yeşil ile sözleşme imzaladıkTrabzonspor’un genç yıldızı Hakan Yeşil ile sözleşme imzaladık


Kulübümüz, Trabzonspor’un genç yıldızı Hakan Yeşil’i 1 yıllığına kiralık olarak kadrosuna kattı. Ürün Satışlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Serdar Boğoçlu’nun katılımı ile tesislerimizde yapılan imza töreninde 19 yaşındaki orta saha oyuncusu Hakan Yeşil, kendisini 1 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Üyemiz Serdar Boğoçlu, Hakan’a güvendiklerini ifade ederek, “Çok kaliteli ve yetenekli bir oyuncu. İnşallah bu sezon takımımızda kendisini gösterip, gelecek sezon Trabzonspor’a çok güçlü dönecektir. Bize de büyük katkılarının olacağına inanıyoruz. Biz kendisine güveniyoruz” dedi.

Hedeflerinin büyük olduğunu söyleyen 19 yaşındaki genç yıldız isim Hakan Yeşil ise, “İlk olarak Hekimoğlu Trabzon FK’da kendimi göstermek istiyorum. Sonrasında Trabzonspor’a daha güçlü, en hazır şekilde dönmek ve A Milli takım formasını giymek istiyorum. İnşallah bu sezon hem kulübüm Hekimoğlu Trabzon FK hem de kendim için güzel bir sezon geçer” ifadelerini kullandı.