Tüm Altyapı faaliyetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruzTüm Altyapı faaliyetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz

Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlumuz Doç. Dr. Akın Çelik, medya merkezimize açıklamalarda bulundu

Kulübümüz Altyapı ve Amatör Branşlar Sorumlusu Doç. Dr. Akın Çelik, altyapımızda yürüttüğümüz faaliyetlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü olarak altyapıya büyük önem verdiğimizi söyleyen Çelik, “Altyapı faaliyetlerimiz aksamadan devam ediyor” dedi.

Valilikten özel izin alarak Altyapıdaki faaliyetleri aksatmadan sürdürdüklerini de kaydeden Çelik, “Spor okulları hariç, haftanın 5 günü tüm altyapı faaliyetlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz. Altyapımızda yaptığımız çalışmalarla A takımımıza ve Türk futboluna oyuncu kazandırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

U19 takımımızdaki oyuncularımızın gelişimlerini de takip ettiklerini kaydeden Çelik, “U19 takımımızın ve birçok genç oyuncularımızı 3.Lig ve BAL Ligi takımlarına kiralık olarak gönderdik. Bu oyuncularımızın gelişimlerini orada takip ediyoruz. Çok yetenekli oyuncularımız var. Bu oyuncularımız gelecekte isimlerinden oldukça söz ettireceklerdir” ifadelerini kullandı. 

A takımımızın ligdeki durumu ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Çelik, şu ifadeleri kullandı: “Önümüzde Hacettepe maçı var. Hacettepe maçıyla birlikte seri galibiyetler alıp, Play-Off’taki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Hedefimiz Play-Off’tan 1.Lig’e çıkmak” dedi.